Port For Life levert monsterbedrag op
ANTWERPEN. De Antwerpse havengemeenschap organiseerde onder de naam Port For Life een benefietactie ten voordele van Music For Life. De actie leverde maar liefst 110.500 euro op. Havenschepen Marc Van Peel en Rudi De Meyer, gedelegeerd bestuurder van Alfaport, gaven de cheque vanavond af aan het glazen huis op de Groenplaats in Antwerpen.
"We zijn zeer tevreden dat de havenbedrijven en hun personeel zich de voorbije weken zo massaal hebben ingezet voor het goede doel. We tonen hiermee andermaal aan dat de haven en haar werknemers samen in staat zijn tot het realiseren van grootse dingen", luidt het bij Marc Van Peel en Rudi De Meyer.
Port For Life was de voorbije weken de verzamelnaam voor acties als Domino For Life, een soep-, snoep- en een hot dogverkoop, en meer. "Deze acties samen brachten niet alleen veel geld op, ze toonden bovendien aan dat onze haven de werkplek is van bijzonder gemotiveerde en geëngageerde mensen. Daar kunnen we als havengemeenschap alleen maar bijzonder trots op zijn", besluiten Marc Van Peel en Rudi De Meyer.
Van Peel en De Meyer kozen 'De lichtjes van de Schelde' van Bobbejaan Schoepen in uitvoering van Daan als verzoekplaat. (mb)