Buurderijen Sint-Niklaas en Haasdonk onder hetzelfde dak

SINT-NIKLAAS/GEMEENTE BKZ. Ludwina Cleys, verantwoordelijk voor Buurderij Sint-Niklaas neemt in september ook Buurderij Haasdonk onder haar vleugels. Daardoor zullen er enkele wijzigingen in de werking, zoals de afhaalmomenten, worden doorgevoerd.
Met de Buurderij, een concept van Boeren & Buren, koop je voeding rechtstreeks bij de (lokale) producent. Van kraakverse groenten en fruit tot ambachtelijke zuivelproducten, vlees, brood en zoete lekkernijen: alles is lokaal geteeld. Buurderijen bedienen een bepaald gebied. Zo is Ludwina Cleys al vier jaar verantwoordelijk voor de Buurderij Sint-Niklaas voor de regio Sint-Niklaas. Vanaf september krijgt ze ook de Buurderij Haasdonk, voor de regio Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, onder haar vleugels.
Om de organisatie van beide buurderijen efficiënter te maken, veranderen er een aantal zaken. Waar Buurderij Sint-Niklaas een afhaalmoment heeft op donderdagavond, heeft Buurderij Haasdonk dat op zaterdag. Om de werking voor de producenten te optimaliseren en het aantal verplaatsingen te minimaliseren zullen de ophaalmomenten voor beide Buurderijen voortaan op dezelfde dag, tweewekelijks op zaterdag, plaatsvinden. Buurderij Haasdonk zal geopend zijn van 9.30 uur tot 10.30 uur, afhalen blijft mogelijk van 10.30 uur tot 17uur in de Pieter Wijmshoeve aan de Melselestraat 67 te Beveren. Klanten van Buurderij Sint-Niklaas kunnen hun bestelling afhalen tussen 12 uur en 18 uur in de Smisstraat 84 te St.-Niklaas nadat ze zich hebben aangemeld in de hoevewinkel.
Aan de bestelprocedure wijzigt niets: dat zal nog steeds verlopen via het platform van Boeren & Buren, te vinden op boerenenburen.be. Klanten plaatsen hun online bestelling wekelijks tot dondernacht en halen hun bestelling op zaterdag af bij de betreffende Buurderij. (mb, foto: © Boeren & Buren)