Laat je kleding gratis borduren op de Vredefeesten

SINT-NIKLAAS. Dit weekend kan je tijdens de Vredefeesten in Sint-Niklaas gratis een logo of naam op kledij laten borduren bij borduurspecialist Tice Nits.
De actie kadert in een bredere visie rond duurzaamheid. Borduren is namelijk een manier om kleding die anders misschien in de kast blijft hangen, opnieuw aantrekkelijk en uniek te maken. “We willen laten zien dat duurzaamheid niet saai hoeft te zijn. Een oud shirt of een basic trui kan plots je favoriete kledingstuk worden dankzij een klein detail,” zegt Louise (26) van Tice Nits.
Tice Nits is een jong en creatief borduuratelier dat bekendstaat om hun oog voor detail en persoonlijke aanpak. Het team specialiseert zich in het borduren van truien, t-shirts, petten en accessoires, zowel voor particulieren als voor verenigingen en bedrijven. Elk ontwerp wordt met zorg en precisie gemaakt, waardoor elk stuk een unieke uitstraling krijgt. Soms nemen ze hun machines mee om op locatie te gaan borduren en dit weekend is het de beurt aan Sint-Niklaas. Het borduren gebeurt ter plaatse en bezoekers kunnen hun creatie na enkele minuten weer meenemen. Zo krijgen ze meteen een tastbare herinnering aan de Vredefeesten én een kledingstuk dat een tweede leven krijgt.
De actie is volledig gratis en zonder inschrijving. Bezoekers hoeven enkel hun kledingstuk mee te brengen. Tice Nits is te vinden ter hoogte van de Castrodreef 10.
Update: enkele sfeerfoto's van zaterdag 6 september:



(mb, foto’s: © Tice Nits)
info: ticenits.be