Geen renners van 'De Smet en Van Diest' meer bij WAC

Image
Jasper van den Branden uit Sint-Gillis-Waas in de vroegere trui van het WAC-Team
  WAASLAND. De wielerclub met meest jongeren op de ledenlijst in het Waasland, Hoboken WAC of het WAC-team, zal de regio een ander beeld geven. In de koersseizoenmaanden kon men her en der in het Waasland wel een renner van “De Smet & Van Diest” op de trui ontmoeten. Daar is nu een eind aan gekomen want de club heeft voor een gans andere uitrusting gezorgd. Ze werd reeds aan de pers voorgesteld.

De Smet & Van Diest verdwijnt niet alleen van de truien, maar ook uit het straatbeeld want de brandstofstations, zoals er ook staan in Beveren op de Glazenleeuw en in Kruibeke - Bazel in de Bazelstraat, worden nu Total-benzinestations. Na 26 jaar sponsoring kon bij WAC zeker gesproken worden van een unieke samenwerking die uiteindelijk neerkwam op een loyale, financiële bijdrage aan de club.


De plaats van De Smet & Van Diest wordt vanaf het seizoen 2008 ingenomen door het scheepsherstelligsbedrijf BVH Marine.


Image
De nieuwe uitrusting die vorige week werd voorgesteld.
Verder blijven Vleeswaren Coertjens-Veranda’s Leonard, dienstenkantoor Paul Van Vlierberghe uit Melsele en Rabobank de shirtsponsors voor de volgende twee jaar. Zoals uit de eerste foto’s van de nieuwe uitrusting blijk is het gekende groen nu verdwenen en zullen de renners in een blauwe koerstrui rijden. (Rolf Duchamps)