Joggen voor beginners bij Volharding Beveren
BEVEREN. De Atletiekvereniging Volharding gaat voor de 15de keer 'Joggen voor beginners' organiseren. Het kadert in hun 'Start to Run' waarbij Volharding dan in de Nederlandse taal ook zegt: "Zet de eerste stap, de volgende zullen we samen zetten." Dat dit initiatief een succes is, wordt geïllustreerd door de resultaten die zeggen dat Volharding al 1.400 mensen heeft leren joggen.
De nieuwe aflevering 2008 begint op maandag 31 maart om 19u30 op het Gemeentelijk atletiekterrein in de Klapperstraat. Daar zal dan info worden gegeven over schoeisel, kledij, stretching en natuurlijk ook het schema. Op die dag zal kunnen ingeschreven worden. De eerste minuten op de piste komen er dan aan op maandag 7 april om 19u30.
Het opzet is weer om na 10 weken zonder problemen 5 km te kunnen lopen en aldus ook de conditie te verbeteren. Elke maandag, woensdag en vrijdag om 19u30 wordt er geoefend. Het is een organisatie waarvoor Volharding de medewerking kreeg van de Vlaams Atletiekliga, de Beverse Sportdienst, CM-fit en Runners Service Lab.
De prijs van 'Joggen voor beginners' staat op 20 euro voor de 10 weken, verzekering inbegrepen. Wie info wil kan bellen naar Ronny Leys op 03.755.15.73 of Marcel Van Goethem: 03.775.57.61. (Rolf Duchamps)