Beverse Kegelclub scoort op tornooi
BEVEREN. Afgelopen werd in Antwerpen het kegeltornooi van KC - De Leeuw gespeeld. De Beversekegelclub zag zich vertegenwoordigd door 19 spelers.
Bij de H/A geraakte Jos De Groof niet verder dan 607 kegels en een 6de plaats. Bij de H/B strandde Leonard Van Overmeire met 577 kegels op de derde plaats. Patrick Van den Bergh ging met 557 kegels naar de 7de plaats. Alan De Buyser speelde zijn eerste maal in de reeks H/C. Met 557 kegels stond hij meteen aan de kop.
Bij de D/B eindigde Lieve De Vleeschouwer met 520 kegels op de derde plaats. Marie-Louise De Rycke was met 407 kegels goed voor een 7de plaats.
Bij de Recreatie/Heren speelde Willy De Bel zich met 589 kegels naar een tweede plaats, Patrick De Buyser met 470 kegels naar een 8ste en Kamiel Bal met 365 kegels naar een 9de plaats.
In de reeks Recreatie/Dames gingen de eerste drie plaatsen naar de Beverse dames Marcelline Toebinte met 579 kegels op één, Lasinca De Buyser met 567 kegels op twee en Sandra Van Dyck met 555 kegels op drie.
Zoals verwacht scoorde ook de Beverse Jeugd goed op het tornooi. Jos-Jr. De Groof eindigde met 606 kegels op één, Kiana De Buyser op vier (545 kegels), Anouk Van Mieghem op zes (543 kegels), Christoph Goossens op zeven (529 kegels), Nelleken Wuytack op acht (527 kegels) en Evelyn Smet, die een dipje had, strandde met 489 kegels op de elfde plaats. (mb)