Zesde wedstrijd in de TTC Wielerrronde
BEVEREN. Donderdag 19 juni wordt in de Lindenlaan te Beveren de 6e wedstrijd van de TTC Ronde gereden. De toeristen starten om 19u voor 9 ronden of 60 km. Drie minuten later start de ABCD reeks van de VWF voor 10 ronden.
Jurgen Goossens behoud na zijn overwinning de leidersplaats in het klassement en start dus met de gele leiderstrui. De blauwe trui blijft voor Guido Spanoghe. De rode trui zal deze wedstrijd gedragen worden door Wim Heggerick.
Inschrijvingen toeristen in café Lindenhof vanaf 17u45 tot 18u45. Daginschrijving 8 euro waarvan 2 euro terug (verhoogd prijzengeld) + Premie elke ronde.
Bij het inhalen van de ABCD Renners zal er wederom door Nico Lauwaert aangemaand worden om plaats te maken en de wedstrijd zal even geneutraliseerd worden om aanpikken te voorkomen. Dit zal gebeuren in de Lindenlaan of in de Elzestraat, op een eerlijke en rechtvaardige manier zoals altijd.
Er is weer een foto finish, met kaderplaatje deze keer!(R.D.)