Zonta Waasland verzamelt 9.500 euro voor goede doelen

SINT-NIKLAAS. Zonta Waasland organiseerde op maandag 26 april in een uitverkochte Siniscoop  een voorstelling van de film 'Baaría, La Porta del Vento' met Monica Bellucci. De opbrengst, zo'n 9.500 euro, werd verdeeld onder  verschillende projecten die Zonta Waasland steunt.

Dankzij 500 euro van Zonta Waasland kan 'De Springplank / Sociale Kruidenier' degelijk keukenmateriaal aankopen. Aan het Doorgangshuis schonk Zonta Waasland 3000 euro voor de verfraaiing van haar infrastructuur en de aankoop van een broodnodige computerinstallatie. De Kinderpsychiatrie van AZ Nikolaas heeft een uitgebreide verlangslijst voor kinderspeelgoed en mocht daarvoor een cheque van 2000 euro in ontvangst nemen. Het Tehuis Carolus ontving voor de verdere uitbouw van de kinderboerderij een bedrag van 3000 euro.

Vanakam, een Indisch weeshuis waar momenteel reeds 55 meisjes worden gehuisvest, heeft dringend nood aan fondsen voor de uitbreiding van haar infrastructuur en Zonta Waasland wil daar graag aan bijdragen met een gift van 1000 euro.

Uittredend voorzitster Ann Naets blikt tevreden terug op de geslaagde avond: "Als voorzitster van Zonta Waasland ben ik bijzonder verheugd dat onze leden er ook dit jaar in geslaagd zijn om een aardig bedrag bijeen te brengen met de kaartenverkoop voor de filmvoorstelling. Het is een jaarlijkse traditie van onze club, we streven elk jaar weer naar een uitverkochte zaal."

Image

Zonta Waasland maakt deel uit van Zonta International, dat zich inzet voor de gelijkberechtiging van vrouwen te verdedigen. Zonta is a-politiek en niet-confessioneel. Zonta International telt 35.000 leden wereldwijd en heeft clubs  in 77 landen. (mb)

 

Lees ook:

SINT-NIKLAAS. Marie-Line Grauwels, een 22-jarige studente handelsingenieur, ontving van Zonta Waasland de 9e Jane M. Klausman Women in Business Award. Grauwels krijgt de prijs omwille van haar...

SINT-NIKLAAS. Zonta Waasland, een onderdeel van de NGO Zonta International, zamelde met allerlei acties ruim 13.000 euro is voor de sociale projecten van de club. Dat werd duidelijk op de jaarlijkse...

SINT-NIKLAAS. De 23-jarige studente handelsingenieur Jessica Torfs uit Schoten heeft de Zonta International Jane M. Klausman Women in Business beurs gewonnen. Op 17 april kreeg ze in het...

SINT-NIKLAAS. Anouk Van Looveren uit Wuustwezel heeft de Jane M. Klausman Woman in Business Scholarship gewonnen, een beurs die jonge vrouwen moet helpen un bachelor- en masteropleidingen in...

Ann Naets, huidig voorzitster Zonta Club WaaslandREGIO. Woensdag vierde Zonta Waasland haar twintigste verjaardag. Zonta Waasland is een onderdeel van Zonta International, een vereniging die zich...

Zonta Waasland verdeelde meer dan 16500 euro onder verschillende opvangprojecten. SINT-NIKLAAS. Op maandag 27 werd de nieuwe film ‘Coco avant Channel’ vertoon in een volle zaal sympathisanten...